Pagrindinis puslapis

Vaistai.LT
 DUK   Ieškoti   Narių sąrašas   Vartotojų grupės  Taisyklės  Registruotis 
 Sveiki, prašome prisijungti      

Reikia pagalbos dėl alergijos

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Alergija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
shypshnius

Prisijungė: 2010 02 04

PranešimasParašytas: 2010.02.04 22:57    Rašyti temą: Reikia pagalbos dėl alergijos Atsakyti su citata

Labas vakaras,

Turiu didelę bėdą. Jau kokius 3 mėnesius man neduoda ramybės alergija. Ji pasireiškia tada, kai pasikeičia temperatūra, visiškai netoleruoju karščio arba kai susijaudinu, išsigąstu. O ji pasireiškia tuo, kad man paraudonuoja oda ir pradeda nenusakomai niežtėti. Net nežinau ko griebtis... Dėl šios alergijos jau 2 savaites nelankau mokyklos, esu visiškai atribotas nuo sporto. Lankomės Klaipėdoje pas odos daktarę. Pasidarėme alergijos tyrimus ir paaiškėjo, kad man alergija ne nuo buities, šuns ir panašiai. Taip pat pasidarėme kraujo tyrimus (šiandien gavome atsakymą kad su krauju viskas gerai). Tačiau, reiks darytis dar vieną kraujo tyrimą. Tiesa, prieš tai mums daktarė sakė mėnesį pavartoti "Altiva 180mg" tabletes (neva po mėnesio kurso jos gali numušti alergiją). O jei vartojimo metu jos nepadės, kreiptis vėl pas gydytoją. Taip ir buvo, vakar buvo 2savaite kaip jas vartojau ir nieko nepadėjo, todėl tučtuojau kreipėmės pas daktarę. Ji mums patarė vartoti kitas tabletes - "Ketotifen", taipogi mėnesį ir jei nepadės vėl kreiptis pas ją.

Kaip manote ar turėtų padėti toks gydymas? Man kažkaip atrodo labai naiviai tos alergijos numušimas su tabletėmis... Ką jūs patartumėte? P.S. Man 17 metų.

Dėkoju.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kristute

Prisijungė: 2008 04 23

PranešimasParašytas: 2010.02.05 09:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aha, psichoterapijos dar reiktu Smile
siaip gydytoja duoda priesalerginius ir tikisi pagerejimo. Kaip ir logiska is jos puses.
Mano mamai budavo irgi uzeidavo toks nervinis niezejimas. Ji tik to su alergija nesiejo. Jai delnus niezedavo, tai jai homeopatija labai padejo. Gydytojos paskirtu zirniuku isgere tik karteli ir visas niezejimas dingo.
Atgal į viršų
klausimelis

Prisijungė: 2008 11 12

PranešimasParašytas: 2010.04.13 13:01    Rašyti temą: kankina alergija Atsakyti su citata

aš dėl alergijos, jau pradėjo kamuoti, nėga nosis, čiaudau, praeitais metais buvo dar blogiau. Gal kas gali patarti? Visus testus man gydytojai jau padarė ir nieko nerado:(
Atgal į viršų
starttop

Prisijungė: 2011 03 01

PranešimasParašytas: 2011.03.01 16:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Viena dažniausių priežasčių dėl ko peršti akis, sloguojate - yra alergija įvairioms žiedadulkėms - šienligė (polinozė). Šiuos, dažniausiai sezoninius, negalavimus galima pašalinti vartojant įvairius, alergiją slopinančius, vaistus. Tačiau, reikia žinoti, kada vartoti vaistus, kada pasireikš alergija. Šia informacija galite rasti www pollen lt tinklalapyje.
Atgal į viršų
daluze

Prisijungė: 2011 05 18

PranešimasParašytas: 2011.05.18 11:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveiki
padekit,man jau kokie 2 metai ar daugiau pastoviai niezti nosy,kamuoja nuolatinis ciaudulys ir beganti vandeneliu nosis...pries kelias dienas dar ir ausy pradejo skaudet.kreipiausi y savo gydytoja ji tik patere issitirt del sinusu,viskas buvo tvarkoj,tuo viskas ir pasibaige..tik man nuo to nepalengvejo,vaistu jokiu neskyre,sako yprasta sloga,bet ar yprasta sloga gali uztrukt iki keliu metu?mano dukra serga letine bronchine astma ir jai pavasary buna alergijos paumejimas,mano atveju tai trunka istisus metus ir neturi reiksmes kur as buciau lauke ar namuose..dazniausiai ciaudulys ir niezulys pasireiskia rytais,nakty daznai prabundu nes negaliu kvepuot o puciant nosy niekas nesipucia...gal galit atsakyt kas man yra??tai labai vargina.aciu Smile
Atgal į viršų
sanieta

Prisijungė: 2009 08 06

PranešimasParašytas: 2011.11.26 20:30    Rašyti temą: alergija Atsakyti su citata

Ir aš susidūriau akis į akį su Dilgeline, ir nepavyksta kažkodėl jos atsiktatyt, jausmas tai tikrai nekoks, ir nebežinau ko griebtis Sad
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Alergija Visos datos yra GMT + 2 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume