Pagrindinis puslapis

Vaistai.LT
 DUK   Ieškoti   Narių sąrašas   Vartotojų grupės  Taisyklės  Registruotis 
 Sveiki, prašome prisijungti      

VAISTAI NUO SPUOGU
Pereiti prie 1, 2  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Veido odai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
eloniukas1

Prisijungė: 2009 06 28

PranešimasParašytas: 2009.07.01 14:06    Rašyti temą: VAISTAI NUO SPUOGU Atsakyti su citata

Sveiki visi,
si tema man labai artima, nes pati 10metu kovojau su spuogais, randais ir dememis likusiomis po spuogu. Daktarai nepadejo su savo tepaliukais ir tirpaliukais, kosmtologes jau nebezinojo kaip padeti man. Neskaiciuoju kiek isleidau pinigu kosmetologems ir vaistams. Pagaliau atradau amerikieciu kosmetikos rinkini, kuri paprasta naudoti ir kuris daro stebuklus. viltis jau buvo zlugusi. Taciau tai ko as pasiekiau su siuo prieziuros rinkiniu- neitiketina. Visiems kurie turi sia problema, noriu padeti su ja susitvarkyti, nes pati ta isgyvenau! Rasykite man papasakosiu apie si produkta ir turesite galimybe ji isigyti. Lauksiu Jusu. Skype eloniukas1
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
tadas

Prisijungė: 2009 02 19

PranešimasParašytas: 2009.07.01 14:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

idomu zinoma, bet rinkinys reiskia daug darbo tubut Smile
kazkur skaiciau, kad yra tepaliukas, po to losjonas, po to dar kauke ir panasiai...
man atrodo, kad su Octenisan losjonu dabar labai gerai gaunasi, kam yra bakterines spuogu priezastys

o jei labai rimtos hormonines, tai isvis labai sunku padeti, net ir stiprus hormoniniai vaistai nelabai gelbsti

as tai siulyciau Octenisan losjona, nebrangus, labai veiksmingas, tik ji viena reikia naudoti (joiu kremu ar kaukiu papildomu) juolab, kad jis jau ir vaistinėse atsiranda
zinoma, kas megsta daug kosmetikos naudoti, tai gal ir smagu su kaukem pazaisti Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
eloniukas1

PranešimasParašytas: 2009.07.01 14:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Tadai,
na rinkinys, tai nereiskia sudetinguma. Tai 3 daliu rinikukas : smulkiu grudeliu pylingas, tonikas ir kremas. Pylingas reikalingas tam, kad isvalytu poras. Tonikas tam, kad dezinfekuotum isvalytas poras. Kremas, kad reikiamos medziagos isikverbtu i spuogelius ir gydytu, bei drekintu oda. Tai uztrunka 4 minutes vonioje. Taip pat dar ieina kauke, kuri giliai skverbiasi i pazeistas vietas, bet ja reikia naudoti 2-3 kartus per savaite.
Ir ka dar galiu pasakyti, kad su prausikliu - randu ir demiu nepanaikinsi, tik pristabdysi ju atsiradima.
Atgal į viršų
tadas

PranešimasParašytas: 2009.07.01 16:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai jo, tas Octenisan tikrai nera skirtas randu naikinimui, nebent as ne taip supratau...
Jis yra skirtas tam, kad panaikintu uždegima ir pulingus spuogus, ir kad nedirgintu odos, nes sudetyje nera jokiu dazu ir kvapu, tik alantoinas odos regeneracijai ir panasiai... ir is esmes tam, kad neatirastu randu arba nauju randu.

o randus tai.. ka as as zinau, man atrodo su lazeriu reikia slifuoti, jei labai jau nelygi oda tapo (kaip pvz buna po vejaraupiu, jei komplikuojasi)
na nebent tikrai labai mazi randeliai, tada gal pylingas ir tinka

bet slifavimas procedura ne pati maloniausia, ir ja logiska butu daryti po to, kai jau visiskai patikmai nebera problemos su spuogais.

mano mintis butu tokia, kad kuo maziau dirginti jau ir taip jautria veido oda, todel as labiau uz vienos priemones vartojima, o ne keliu tuo paciu metu.
bet zinoma, gali buti ir isimciu, visi zmones skirtingi, situacijos buna ivairios

issibandys kiekvienas ir pats nuspres, cia su patarimais irgi nera lengva...
Atgal į viršų
eloniukas1

PranešimasParašytas: 2009.07.01 16:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kadangi as pati ji naudoju ir jis man labai padejo panaikinti randus, demes ir spuogus - todel ir rasau apie tai. Nes pati netikejau, kad man dar gali kazkas padeti.
Atgal į viršų
vaidap

Prisijungė: 2009 04 27

PranešimasParašytas: 2009.07.02 14:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas.

O tai kas ten per priemones? As ta octenisana bandziau, geras. Padeda. Ir draugem rekomendavau.

O papasakok apie ta komplekta, gal kokiu nuorodu duotum? Pasiskaityciau.
Atgal į viršų
eloniukas1

PranešimasParašytas: 2009.07.03 07:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas vaidap,
Tai perkamiausias amerikieciu gaminys probleminei odai priziureti "Proactiv solution". Ju puslapyje gali paskaityti apie produktus ir faktus, ko zmones pasieke ja naudodami. As pati labai didele problema turejau, man niekas napedejo, pinigu isleista begales, o rezultatas buvo minimalus. Kai radau si gamini, mano viltis buvo zlugusi ir pamaniau, kad tai dar vienas reklamos triukas, taciau klydau. Rezultatas stulbinamas jau po keliu proceduru. Si produkta galima isigyti pas mane, pastu siunciu i kitus miestus. Parasyk man i emaila papasakosiu daugiau.
Atgal į viršų
Dalia

Prisijungė: 2009 05 14

PranešimasParašytas: 2009.07.07 08:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Buvau isbandzis daug visokiu prausikliu, sveitikliu ir t.t. Kazkur pries menesi pradejau octenisana naudoti. Rezultatas pasimate gan greitai. Tikrai gera priemone, rekomenduoju pabandyti, ir kaina tikrai nebloga lyginant su kitomis priemonemis.
Atgal į viršų
vaidap

PranešimasParašytas: 2009.07.07 08:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aj man kazkaip nereikia, tik bendram isprusimui.. Paskaitinejau ju puslapyje, pasiziurinejau aktyviasias medziagas.. Gal ir nieko produktas, bet as truputi kreivai ziuriu i tokias "populiariausias" priemones, "geriausias preparatas".. Kazkaip labai jau komerciskai viskas skamba Wink Be to sudedamuju medziagu ten milijonas, ir aisku nors ir radau zinomu medziagu, tokiu kaip urea ar alantoinas, yra ir tokiu, kuriu nerekomenduoja vartoti ant uzdegimines odos/zaizdos.. Mamai irgi nepatiko Smile

As octenisana naudoju nuo komplikaciju, jeigu nusikasyciau ir profilaktiskai. Spuogu sumazejo, jie tapo neryskus, neberaudoni, nebeprasideda uadegimas. Kazkaip leisti kruva pinigu ant kitu priemoniu nenoriu (ziurejau kainas -- ojoj kaip brangu).

Tikiuosi tau ten gerai seksis pardavinet, gal kas susidomes!
Atgal į viršų
eloniukas1

PranešimasParašytas: 2009.07.09 17:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man ne tik pardavineti gerai sekasi, bet ir zmones man dekingi labai, kad pagaliau atveziau to ko reikia spuogu kovai Smile visos medziagos kurios ieina i sia kosmetika, ieina ir i kitus ACNE vaistus spuogams gydyti. O parasiau populiariausias ir perkamiausias, kad suprastumete jog tai ne melas ar reklaminis triukas. Pati naudoju ir kitiems siulau, nes rezultatas nuostabus. O cia jau kas nores tas susisieks su manim, nes tas kas turi tikrai dideliu problemu su oda - tikrai tai nores isbandyti ir dar karta manes prasys, kad atvezciau dar Smile

Sekmes visiems
Atgal į viršų
vaidap

PranešimasParašytas: 2009.07.29 14:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bendravau su drauge amerikoj (gyvena jau 7 metai), tai sake zino tokias priemones, bet jos tikrai ne pacios populiariausios (subjektyvu), o ir jai nepatiko. bet tikekimes, cia tik jos nuomone.

As tai liksiu prie "pigaus, paprasto ir efektyvaus", kazkaip gaila ir laiko ir pinigu naujovems ;D
Atgal į viršų
eloniukas1

PranešimasParašytas: 2009.07.31 20:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vaidap rašo:
Bendravau su drauge amerikoj (gyvena jau 7 metai), tai sake zino tokias priemones, bet jos tikrai ne pacios populiariausios (subjektyvu), o ir jai nepatiko. bet tikekimes, cia tik jos nuomone.

As tai liksiu prie "pigaus, paprasto ir efektyvaus", kazkaip gaila ir laiko ir pinigu naujovems ;D

Sia kosmetika 2005 metais prekiavo net Lietuvoje TV SHOP'as. Zmones, kurie ja naudojo tuo metu, labai apsidziauge, kad pagaliau vel ja gali isigyti pas mane. Rezultatas garantuotas! Taip pat dar galima forumuose apie sia kosmetika paskaitineti. "Proactiv solution". Pabandyk paskaitineti ir pamatysi, kaip pati uzsimanysi isbandyti! Juk rasau apie tai, nes man paciai ji labai padejo. Sekmes!
Atgal į viršų
jonis

Prisijungė: 2009 08 01

PranešimasParašytas: 2009.08.01 12:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

eloniukas1 rašo:
vaidap rašo:

Sia kosmetika 2005 metais prekiavo net Lietuvoje TV SHOP'as. Zmones, kurie ja naudojo tuo metu, labai apsidziauge, kad pagaliau vel ja gali isigyti pas mane. Rezultatas garantuotas! Taip pat dar galima forumuose apie sia kosmetika paskaitineti. "Proactiv solution". Pabandyk paskaitineti ir pamatysi, kaip pati uzsimanysi isbandyti! Juk rasau apie tai, nes man paciai ji labai padejo. Sekmes!

taciau nebeprekiauja , o kai kas nori dar nors trupiniu uzsidirbti .
Atgal į viršų
tadas

PranešimasParašytas: 2009.08.03 12:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as tai manau, kad cia prespastatyti nereikia- zmogus turi issirinkti, ko jis nori.
kaip supratau, daug kas jau yra isbandes Octenisan losjona ir yra patenkiti jo poveikiu pries spuogus pulingus ir kaina jo cia rodo vaistineje yra apie 19,94 Lt

o gal kazkam labiau patinka sitie rinkinai ir kartais zmones nori moketi daug (kaip suprantu apie 200 Lt), tada gali rinktis brangius rinkinius su daug priemoniu, gal kai kuriems pats prieziuros procesas yra malonus Smile
Atgal į viršų
vaidap

PranešimasParašytas: 2009.08.05 09:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na jeigu megsti daug laiko skirt sau, tai aisku. Arba jeigu turi kokia problema rimta.. Bet tada jau reikia profesionalios pagalbos. Man tai uztenka isspaudus spuoga papurkst octeniseptu, o pries perioda, kada pradeda dygt spuogai, pasiprausiu octenisanu, tai kad ir iskyla vienas kitas, vos kelioms dienoms. Kazkaip niekad rimtai nesukau galvos. Geriau pataupyt Wink

Na bet tikiuos, yra kas naudoja ir brangias priemones, gi zmonem skirtingos bedos buna. Vieniem hormonai, kitiem bakterijos.. Ir t.t.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Veido odai Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Puslapis 12

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume